Lähiaja üritused

MAI

02. mai - Teatrietendus "Kurg" lasteaias, Sussi Teater, kell 10.00, pilet 2,00

06.-14. mai -  Emadepäeva peod

                 06. mai - Pääsupesa rühm, kell 16.30

                 07. mai - Kure- ja Piilupesa rühm, kell 16.00

                 09. mai - Värvupesa rühm, kell 16.00

                 14. mai - Lõopesa rühm, kell 16.00

07. mai - Pääsupesa rühma lahtine ujumistegevus kell 11.00-12.30

09. mai - Kurepesa rühmas ornitoloog, programm "Kevadised aialinnud", kell 10.00

15. mai - Koolieelikute  lastevanemate koosolek kell 16.30

16. mai - Pääsupesa rühma õppeaasta lõpupiknik Taevaskojas, kell 16.00

17. mai - Ohutuspäev koolieelikutele Võru Spordikeskuse staadionil, kell 12.00-16.00

21. mai - Pääsupesa rühma rattamatk Teppo Lõõtsatallu, väljasõit 15.20 lasteaia juurest, pilet 1,00

22. mai - Kure- ja Piilupesa rühmad koos lastevanematega Vapramäel, kell 9.00

29. mai - Värvupesa rühm osaleb KIK programmis "Saame pokudega sõbraks" Urvastes, kell 9.00

31. mai - Lasteaia lõpupidu, kell 14.00

 

APRILL

04. aprill - Pääsupesa rühma õppekäik Rauameistrisse 9.30

04. aprill - Teatrietendus lasteaias "Kõige parem", Miku-Manni Lasteteater, kell 15.00, pilet 2,50

05. aprill - Pääsupesa rühm Parksepa Keskkoolis etendusel "Vigased pruudid"

10. aprill - Piilu-, Lõo- ja Pääsupesa rühm teatris Võru Kultuurimajas Kannel kell 11.00, etendus "Sööbik ja Pisik"

11. aprill - Fotograaf lasteaias alates 9.00

12. aprill - Pääsupesa rühm külastab   Võru Muusikakooli, kell 15.00

17. aprill - Kaitseliit külastab Pääsupesa rühma, kell 10.45 (Tunnen. Tean. Oskan projekt)

18. aprill - Munapühade tähistamine lasteaia saalis, kell 10.00

22. aprill - Pääsupesa rühma lõpuekskursioon Tartusse, kell 8.30-14.00

25. aprill - Ühisüritus lasteaias "Vikerkaare vitamiinid", kell 9.15

29. aprill - Pääsupesa rühm Võrumaa Muuseumis, programm "Volbripäev"

 

 

MÄRTS

01. märts - Poistelaulu konkurss Võru Muusikakoolis

05. märts - Värvupesa rühma vastlapäevasõit Kirsi ponitalus

08. märts - Vanaemade pidu, kell 10.00

14. märts - Emakeelepäeva tähistamine

20. märts - Maakondlik folklooripäev lasteaias Päkapikk (Pääsupesa rühm)

21. märts - Pääsupesa rühma lastele esmaabi koolitus koos Punase Ristiga

21. märts - Teatrietendus lasteaias "Võluleib", Teater Nipitiri, kell 15.00, pilet 2,50

 

 

VEEBRUAR

 01. veebruar - Talvepoolituspidu (küünlapäev) saalis, kell 9.00

04. veebruar - Sea-aasta alguse tähistamine saalis, kell 9.15

12. veebruar - Teatrietendus lasteaias "Terves kehas terve vaim", Teater Lepatriinu, kell 15.00, pilet 3,00

13. veebruar -  Võru Kultuurimajas Kannel Kesklinna kooli jõulumuusikal "Vaeslaps ja talutüdruk", osalevad Piilu-, Lõo- ja Pääsupesa rühmad, kell 11.00

14. veebruar - Sõbrapäeva tähistamine saalis (Lõo- ja Pääsupesa rühm)

18. veebruar - Teatrietendus "Buratino" Võru Kultuurimajas Kannel ( Pääsupesa rühm)

21. veebruar - Eesti Vabariigi sünnipäeva tähistamine, kell 10.00

25. veebruar - Lasteaia lauluvõistlus

28. veebruar - Vastlapäeva tähistamine Haanjas (Piilu-, Lõo- ja Pääsupesa rühm)

 

JAANUAR

07. jaanuar - Kuuse ärasaatmine, kell 10.00

24. jaanuar - Jäätmealane õppepäev "Mida Juku jäätmetest ei õpi, seda Juhan ei tea", osaleb Pääsupesa rühm, kell 11.30

28. jaanuar - Pääsupesa rühm osaleb Võrumaa Muuseumi programmis "Küünlapäev"

29. jaanuar - Pääsu- ja Lõopesa rühm teatris  Võru Kultuurimajas Kannel, kell 11.00, etendus "Sipsik"

 

 

 DETSEMBER

03.detsember- esimese advendi avaüritus

06.detsember- lasteaia jõululaat

10.-14.detsember- töötavad päkapikkude töötoad

10.detsember- Kurepesa rühma jõulupidu kell 10.00

11.detsember- Lõopesa rühma jõulupidu Karilatsi Talurahvamuuseumis kell 15.00

13.detsember- Värvupesa rühma jõulupidu kell 16.00

17.detsember- Pääsupesa rühma jõulupidu kell 17.00

18.detsember- Piilupesa rühma jõulupidu kell 16.00

 

NOVEMBER

02. november -  Pääsupesa rühm osaleb Võrumaa Muuseumi programmis "Hingedepäev"

06. november - Lõopesa rühma õppekäik Parksepa Keskkooli

08. november - Pääsupesa rühm osaleb Võrumaa Muuseumi programmis "Mardipäev"

08. november - Kurepesa rühma isadepäeva pidu, kell 16.00

08. november - Orienteerumine lasteaia õuealal (3 vanemat rühma)

09. november - Lõopesa rühma isadepäeva pidu, kell 16.30

09. november - Pääsupesa rühma isadepäeva pidu Võrumaa Muuseumis, kell 16.00

14. november - Pääsupesa rühm Võru Kultuurimajas Kannel, kell 11.30, etendus "Põrsas Desmond ja sookolli lõks" (Rakvere Teater)

15. november - Teatrietendus lasteaias "Kes otsib, see leiab", Miku-Manni Lasteteater, kell 10.45, pilet 2,50

15. november - Kaitseliit külas Pääsupesa rühmal, kell 9.00

22. november - Külla tulevad kadrisandid

22. november - Kadrisandid külastavad Vana-Koiola hooldekodu (Pääsupesa rühm), kell 11.30

 

OKTOOBER

08. oktoober - Pupiteatri Värvupesa rühmas, kell 8.45

11. oktoober - Pääsupesa rühma ohutu liiklemise päev Väimela alevikus, kell 11.00

15. oktoober - Lasteaia sügispidu, kell 10.00

18. oktoober - Pääsupesa rühmal külas Politsei- ja Piirivalveamet, kell 9.00

25. oktoober - Pääsupesa rühm osaleb Võrumaa Muuseumi programmis  "Leivanädal"

29. oktoober - Piilupesa rühm isadepäeva tähistamas Päästeametis

31. oktoober - Pääsupesa rühmal külas Päästeamet programmiga "Tulest targem", kell 10.00

 

SEPTEMBER

03. september - Õppeaasta alguse tervituspidu, kell 10.00

25. september - Pääsupesa rühm teatris Võru Kultuurimajas Kannel, kell 10.30, etendus "Hans ja Grete"

27. september - Pääsupesa rühm osaleb Võrumaa Muuseumi programmis "Mihklipäev", kell 9.00

 

  

 

 

 

 

 

 

 
 

eXTReMe Tracker
 
 
 
Rukkilill