Poolaasta üritused

 Ürituste kava I poolaastal                

 SEPTEMBER 

01. septemberTeadmistepäeva tähistamine, kell 11.00 (vastutaja: Pääsupesa rühm)

23.-30. september – Üle-euroopaline spordinädal

      24.09. - matkapäev Verijärve matkarajal (3 vanemat rühma)

      25.09. - palliviskepäev

      28.09. - jooksupäev + kõnnilõuna personalile (ca 1 tund)

      29.-30. - ujumispäev

25. september - Teatrietendus”Kes ei tööta, see ei söö”, Miku-Manni Lasteteater, kell 15.00, pilet 2,50€

 

 

OKTOOBER

01. oktoober -  Rahvusvahelise muusikapäeva tervitus

19.-23. oktoober - Lasteaia sünnipäeva nädal

 

NOVEMBER

 02.-06. november - Isadepäeva üritused

05. november - Teatrietendus "Salasoov", Miku-Manni Lasteteater, kell 11.30, pilet 2,50

06. november - Laulukarusselli finaal, osaleb Pääsupesa rühma laps

09. november - Mardipäeva maastikumäng

24. november - Kadrijooks

30. november - Advendikuu alguse tähistamine

 

 DETSEMBER


07.-11. detsember - Päkapikkude töötoad

14.-18. detsember - Jõulupeod

 

 JAANUAR

 06. jaanuar - Kuuse ärasaatmine

25. jaanuar - Teatrietendus "Talveetendus", Lepatriinu Lasteteater, kell 11.30, pilet 3,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JAANUAR

06. jaanuar - Kuuse ärasaatmise pidu

13. jaanuar - Teatrietendus "Hunt Kriimsilma talvetembud" Võru Kultuurimajas Kannel, kell 11.00, osalevad Piilu- ja Pääsupesa rühm, Lõopesa rühma koolieelikud

 14. jaanuar - Koolitus lastevanematele ja õpetajatele "Vastutus lasteaias tekkinud kahjujuhtumi korral", kell 16.00

16. jaanuar - Pääsupesa rühm Võrumaa Muuseumis, programm "Mina ja meeled", kell 9.00-12.30

30. jaanuar - Võru Naiskodukaitse külas Pääsupesa rühmas, vestlus teemal "Kodused varud hädaolukorral", kell 10.00 (projekt Tunnen, Tean, Oskan)

 

VEEBRUAR

06. veebruar - Punane Rist külas Pääsupesa rühmas, kell 10.00 (projekt Tunnen, Tean, Oskan)

13. veebruar - Võru Noortekeskus külas Pääsupesa rühmas, vestlus teemal "Märkamine", kell 9.30 (projekt Tunnen, Tean, Oskan)

13. veebruar - Sõbrapäeva tähistamine (Piilu- , Lõo- ja Pääsupesa rühm saalis, teised rühmades), kell 11.00

18. veebruar - Lasteaia lauluvõistlus, kell 10.00

20. veebruar - Vabariigi aastapäeva tähistamine, kell 10.00

27. veebruar - Vastlapäeva  tähistamine

27. veebruar - Võru Lastekaitseliit külas Pääsupesa rühmas, vestlus teemal "Targalt internetis", kell 10.00 (projekt Tunnen, Tean, Oskan)

 

MÄRTS

02. märts - Teatrietendus lasteaias "Pätuke", Miku-Manni Lasteteater, kell 15.00, pilet 2,50

03. märts - Suutervise tunnid, alates kell 9.00, osaleb 4 vanemat rühma

06. märts - Vanaemade pidu, kell 10.00

 

 

APRILL

09. aprill - Pääsupesa rühm Võrumaa Muuseumis, programm "Jüripäev"

16. aprill - Kaitseliit külas Pääsupesa rühmas, "Eksimine metsas", kell 10.00 (projekt Tunnen, Tean, Oskan)

16. aprill - Teatrietendus lasteaias "Tuline tants", teater Nipitiri, kell 11.30, pilet 2,50

16. aprill - Muusikakooli kontsert, kell 15.00, osaleb Pääsupesa rühm

17. aprill - Laulukarusselli maakondlik finaal Parksepa Keskkoolis, kell 10.00, osaleb 2 Pääsupesa rühma last

24. aprill - Pääsupesa rühma jalutuskäik Väimela alevikus koos politseinikuga, kell 10.00 (projekt Tunnen, Tean, Oskan)

30. aprillPääsu- ja Lõopesa (koolieelikud) rühm KIK projekti raames Jääaja keskuses, kell 11.00

 

 MAI


04.-08. mai - Emadepäeva peod

13. mai - Spordipäev koos lastevanematega

15. mai - Ohutuspäeva Võru Spordikeskuses, kell 13.00, osaleb Pääsupesa rühm

28. mai - Lasteaia lõpupidu, kell 14.00

 

 

Ürituste kava I poolaastal                                        

 

SEPTEMBER

 02. september Õppeaasta alguse tervituspidu kell 10.00

 20. september - Teatrietendus lasteaias "Okasroosike" (Heino Seljamaa), 15.00, tasuta

 23. september - Liikumismängude päev kõigis rühmades (Üleeuroopalise spordinädala raames)

 26. september - Võimlemishommik

 27. september - Matkapäev, algus lasteaia õuealalt kell 11.00

 27. september - Pääsupesa rühm Võrumaa Muuseumis, programm Mihklipäev

 

   OKTOOBER

  01. oktoober – Rahvusvahelise muusikapäeva tervitus saalis, kell 11.00

 11. oktoober - Pääsupesa rühm Võrumaa Muuseumis, programm Leivanädal

 18. oktoober - Lasteaia sügispidu, kell 10.00

 28. oktoober - Teatrietendus lasteaias "Kadunud kuningas", Eesti Lasteteater, kell 15.00, pilet 3,00

 

 NOVEMBER

 04-08. november – Isadepäeva peod

        04. november - Kurepesa rühm ootab isasid hommikupudrule, kell 8.30-10.00

        06. november – Piilupesa rühm, Kuperjanovi jalaväepataljonis, kell 15.00

        07. november - Värvupesa rühma pudruhommik koos isadega, kell 8.30-10.00

        07. november - Lõopesa rühm, kell 16.00 lasteaias

        08. november – Pääsupesa rühm Nuti-Võluris, kell 16.00

 05. november – Teatrietendus „Jussikese seitse sõpra” Võru Kultuurimajas Kannel, osalevad Piilupesa, Lõopesa (koolieelikud) ja Pääsupesa rühm, kell 11.00

 11. november – Mardijooks õuealal

 25. november – Külla tulevad kadrisandid

 29. november – Laulukarusselli Võrumaa voor Parksepa Keskkoolis (osaleb 3 last)

 

DETSEMBER

 02. detsember – Advendiaja alguse üritus

 09.-13.detsember- Päkapikkude töötoad:

        09.detsember- Kaardi meisterdamine

        10.detsember- Piparkookide küpsetamine

        11.detsember- Piparkookide kaunistamine

        12.detsember- Kuuskede värvimine

        13. detsember- Päkapikkude meisterdamine

 

  12.-18. detsember – Jõulupeod

  12. detsember- Piilupesa rühm Mooste mõisas kell 16.30

  13. detsember – Pääsupesa rühm Kanepi jõulumaal, kell 10.00

  17. detsember – Värvupesa rühm Alle-Saija jõulutalus kell 15.00

  18.detsember- Kurepesa rühm lasteaias kell 10.00

  18. detsember – Lõopesa rühm lasteaias kell 16.00

 

 JAANUAR

 06. jaanuar– Kuuse ärasaatmise pidu

  

 

Mängude lehed internetis:

http://www.toitumine.ee/muinasjutukad/index-2.html

http://pokumaa.ee/index.php?page=10

http://www.wartoft.nu/software/sebran/

http://www.wartoft.nu/software/minisebran/

http://www.kooliksvalmis.ee/

http://lasteaiaveebimangud.blogspot.com/

 

 

 

 
 

eXTReMe Tracker
 
 
 
Rukkilill