Üritused

JAANUAR

06. jaanuar – Kuuse ärasaatmine

DETSEMBER

13. detsember – Orienteerumine õuealal “Päkapikurada”, kell 11.00

14.-16. detsember – Jõulupeod

                             14. detsember – Värvupesa rühm, kell 9.00 saalis

                             14. detsember – Kurepesa rühm, kell 10.00 saalis

                             14. detsember – Piilupesa rühm, kell 16.00 õuealal

                             15. detsember – Lõopesa rühm, kell 16.00 õuealal

                             16. detsember – Pääsupesa rühm, kell 16.00 saalis

NOVEMBER

01.-05. november –  Võrukeele nädala tähistamine

08. november – Mardipäeva tähistamine, võrukeele nädala lõpetamine, kell 11.00 õuealal

10. november – Pääsupesa rühma külastavad Võru lasteaed Punamütsike mardisandid, kell 11.00 õuealal

08.-12. november – Isadepäeva üritused

25. november – Kadripäeva maastikumäng

29. november – Advendikuu alguse tähistamine

OKTOOBER

01. oktoober – rahvusvahelise muusikapäeva tähistamine õues kell 11.00

07. oktoober – Lasteaia koolieelikud (2 Lõopesa ja Pääsupesa lapsed) osalevad projekti Tunnen, Tean, Oskan raames liiklusalases tegevuses Väimela alevikus

15. oktoober – Lasteaia koolieelikud (2 Lõopesa ja Pääsupesa lapsed) osalevad projekti Tunnen, Tean, Oskan raames tuleohutusprogrammis Tulest targem

20. oktoober – Lasteaia sünnipäeva tähistamine

21. oktoober – Üllatusesineja lastele sünnipäeva raames

22. oktoober – Lasteaia koolieelikud (2 Lõopesa ja Pääsupesa lapsed) kohtuvad projekti Tunnen, Tean, Oskan raames Kaitseliidu Võru malevaga, teema “Kadumine metsas, õues”

29. oktoober – Lasteaia koolieelikud (2 Lõopesa ja Pääsupesa lapsed) kohtuvad projekti Tunnen, Tean, Oskan raames Naiskodukaitsega, teema “Evakuatsioonivarud”

SEPTEMBER 2021

01. september – Teadmistepäeva tähistamine õues kell 10.30

23.-30. september – Üle-Euroopaline spordinädal

       23. september – spordialade tutvustamine, koolieelikutele tuntumate Eesti sportlaste tutvustamine

       27. september – spordipäev Pääsu-, Piilu- ja Lõopesa lastele, Kure- ja Värvupesa lastele langevarjumängud

       30. september – rattapäev Pääsu-, Piilu- ja Lõopesa lastele, Kure- ja Värvupesa lastele pallimängupäev

MAI 

28. mai – Lasteaia lõpupidu, kell 14.00

APRILL

19.-23.aprill – Südamenädala tähistamine

MÄRTS

04. märts – esinemisvõimaluse pakkumine ja õpitud laulu esitamine rühmasiseselt, Piilu- ja Pääsupesa rühm

15. märts – emakeelepäeva tähistamine rühmades

VEEBRUAR

12. veebruar – Sõbrapäeva tähistamine (Lõo- ja Pääsupesa rühm saalis, teised rühmades), kell 10.00

15. veebruar – Vastlapäeva tähistamine lasteaia kelgumäel

17. veebruar – Teatrietendus lasteaias “Salasoov”, Miku-Manni Lasteteater, kell 15.00, pilet 2,50

22. veebruar – Vabariigi aastapäeva tähistamine, kell 10.00

JAANUAR

06. jaanuar – Kuuse ärasaatmise pidu

13. jaanuar – Kaitseliit Pääsupesa rühmas (projekt Tunnen Tean Oskan)

25. jaanuar – Teatrietendus “Talvemuinasjutt”, Tallinna Lepatriinu Lasteteater, kell 11.30, pilet 3,00 – jääb ära

DETSEMBER

04. detsember – Jõululavastus “Vaibaaluste piparkoogist köök” Võru Kultuurimajas Kannel, kell 11.00, osaleb Pääsupesa rühm

07.-11. detsember – Päkapikkude töötoad

14.-18. detsember – Jõulupeod

15. detsember – Kurepesa rühm lasteaias kell 9.30

15. detsember – Värvupesa rühm lasteaias kell 10.30

17. detsember – Piilupesa rühm lasteaias kell 10.00

16. detsember – Lõopesa rühm lasteaias kell 15.00

16. detsember – Pääsupesa rühm Maanteemuuseumis kell 14.00, lasteaias kell 16.00

NOVEMBER

02.-06. november – Võrukeele nädala tähistamine

02.-06. november – Isadepäeva üritused

06. november – Laulukarusselli finaal, osaleb 1 laps

09. november – Mardipäeva maastikumäng õuealal

10. november – Naiskodukaitse Pääsupesa rühmas, kell 9.00 (projekt Tunnen Tean Oskan)

24. november – Külla tulevad kadrisandid

30. november – Advendikuu alguse tähistamine

OKTOOBER

01. oktoober – Rahvusvahelise muusikapäeva tervitus, kell 11.00

07. oktoober – Politsei- ja Piirivalveamet Pääsupesa rühmas, kell 10.00 (projekt Tunnen Tean Oskan)

15. oktoober – Ülemaailmse kätepesapäeva tähistamine rühmades

15. oktoober – Pääsupesa rühm liiklemas Väimela alevikus, kell 11.00 (projekt Tunnen Tean Oskan)

19.-23. oktoober – lasteaia sünnipäeva nädal

21. oktoober – Lastekaitseliit Pääsupesa rühmas, kell 9.30 (projekt Tunnen Tean Oskan

28. oktoober – Punane Rist Pääsupesa rühmas, kell 9.30 (projekt Tunnen Tean Oskan)

SEPTEMBER

01. september – Teadmistepäeva tähistamine saalis, kell 11.00

23.-30. september – Üle-euroopaline spordinädal

24. september – matkapäev, 3 vanemat rühma Verijärve matkarajal, 2 nooremat rühma lasteaia lähiümbruses

25. september – palliviskepäev

28. september – jooksupäev, kõnnilõuna personalile

29.-30. september – ujumispäev

25. september – Teatrietendus “Kes ei tööta, see ei söö”, Miku-Manni Lasteteater, kell 15.00, pilet 2,50

30. september – Päästeamet Pääsupesa rühmas, kell 10.00 (projekt Tunnen Tean Oskan)

MÄRTS

02. märts – Teatrietendus lasteaias “Pätuke”, Miku-Manni Lasteteater, kell 15.00, pilet 2,50

03. märts – Suutervise tunnid (kõik rühmad)

06. märts – Vanaemade pidu, kell 10.00

VEEBRUAR

06. veebruar – Punane Rist külas Pääsupesa rühmas, kell 10.00 (projekt Tunnen, Tean, Oskan)

13. veebruar – Võru Noortekeskus külas Pääsupesa rühmas, vestlus teemal “Märkamine”, kell 9.30 (projekt Tunnen, Tean, Oskan)

13.veebruar – Sõbrapäeva tähistamine saalis, kell 11.00 (Piilu-, Lõo- ja Pääsupesa rühm)

17. veebruar – Filmi “Sipsik” külastus Võru kinos Kannel, kell 10.30, osalevad Piilu- ja Pääsupesa rühm ning Lõopesa rühma koolieelikud

18. veebruar – Lasteaia lauluvõistlus, kell 10.00

20. veebruar – Vabariigi aastapäeva tähistamine, kell 10.00

27. veebruar – Vastlapäeva tähistamine

27. veebruar – Võru Lastekaitseliit külas Pääsupesa rühmas, vestlus teemal “Targalt internetis”, kell 10.00 (projekt Tunnen, Tean, Oskan)

JAANUAR

06. jaanuar – Kuuse ärasaatmise pidu, kell 10.00

13. jaanuar – Teatrietendus “Hunt Kriimsilma talvetembud” Võru Kultuurimajas Kannel, kell 11.00, osalevad Piilu- ja Pääsupesa rühm ning Lõopesa rühma koolieelikud

14. jaanuar – Koolitus lastevanematele ja õpetajatele “Vastutus lasteaias tekkinud kahjujuhtumi korral”, kell 16.00

16. jaanuar – Pääsupesa rühm Võrumaa Muuseumis, programm “Mina ja meeled”, kell 9.00-12.30

30. jaanuar – Võru Naiskodukaitse külas Pääsupesa rühmas, vestlus teemal “Kodused varud hädaolukorral”, kell 10.00